Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

 

Pracownicy

KSIĘGOWOŚĆ

 

Joanna Marcinkiewicz

wew. 207

ksiegowosc@mops.halinow.pl

 

Marta Chybowska

wew. 219

m.chybowska@mops.halinow.pl

 

DZIAŁ ADMINISTRACYJNY

 

Ewa Jaroszkiewicz

wew. 210

e.jaroszkiewicz@mops.halinów.pl

 

Magdalena Kuberska

wew. 211

m.kuberska@mops.halinow.pl

 

ŚWIADCZENIA RODZINNE I FUNDUSZ ALIMENTACYJNY

 

Dagmara Szawerdak

wew. 201

d.szawerdak@mops.halinow.pl

 

Marta Oczkoś

Zastępstwo
Katarzyna Sanecka

wew. 202

m.oczkos@mops.halinow.pl

 

k.sanecka@mops.halinow.pl

ŚWIADCZENIA 500 plus

Urszula Głuchowska

wew. 218

u.gluchowska@mops.halinow.pl

Marta Górecka  Zastępstwo
Daria Tkaczyk

wew. 212

m.gorecka@mops.halinow.pl
 

d.tkaczyk@mops.halinow.pl

ASYSTENCI RODZINY

Joanna
Wiedeńska-Parszewska

 

j.wiedenska@mops.halinow.pl

 

Marzanna Niedzielska

 

m.niedzielska@mops.halinow.pl

 

POMOC SPOŁECZNA

DZIAŁ PIERWSZEGO KONTAKTU

Stefania Markowska

wew. 209

s.markowska@mops.halinow.pl

 

ZESPÓŁ DS. ŚWIADCZEŃ

Joanna Chazan

wew. 205

j.chazan@mops.halinow.pl

 

Karolina Groblewicz

wew. 214

k.groblewicz@mops.halinow.pl

 

DZIAŁ PRACY SOCJALNEJ

Aneta Prus

wew. 204

a.prus@mops.halinow.pl

 

ZESPÓŁ DS. USŁUG SOCJALNYCH

Renata Mieszkowska

wew. 203

r.mieszkowska@mops.halinow.pl

 

Informacje

Liczba wyświetleń: 2251
Utworzono dnia: 27.12.2016

Historia publikacji

  • 15.10.2020 14:37, Piotr Żołna
    Edycja strony: Pracownicy
  • 13.06.2019 13:28, Karolina Wiśnieska
    Edycja strony: Pracownicy
  • 13.06.2019 13:27, Karolina Wiśnieska
    Edycja strony: Pracownicy