Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

 

Kontakt

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
ul. A. Mickiewicza 23
05-074 Halinów
NIP: 9521368842
REGON: 002157734

mail: mops@halinow.pl

www: mops.halinow.pl

Adres skrytki ePuap: /mopshalinow/skrytka

NR TEL. 
(22) 760-00-84
(22) 760-02-67

Nr FAX :
(22) 760-02-20

Godziny pracy:

  • poniedziałek 8ºº – 17ºº
  • wtorek 8ºº - 16ºº
  • środa  8ºº- 16ºº dzień wewnętrzny, będą przyjmowani interesanci w sprawach pilnych i szczególnych
  • czwartek 8ºº- 16ºº
  • piątek 8ºº- 15ºº

 

 

KIEROWNIK

Dorota Górska wew. 208 kierownik@mops.halinow.pl

ZASTĘPCA KIEROWNIKA

     

GŁÓWNY KSIĘGOWY

EWA ZGUTKA wew. 207  

ŚWIADCZENIA RODZINNE I FUNDUSZ ALIMENTACYJNY

Dagmara Szawerdak wew. 201 d.szawerdak@mops.halinow.pl
Marta Oczkoś wew. 202 m.oczkos@mops.halinow.pl

KARTA DUŻEJ RODZINY

Ewa Jaroszkiewicz wew. 210 e.jaroszkiewicz@mops.halinow.pl

ŚWIADCZENIA 500 plus

Marta Górecka wew. 216 m.gorecka@mops.halinow.pl
Urszula Głuchowska wew. 220 u.gluchowska@mops.halinow.pl

ASYSTENCI RODZINY

Karolina Groblewicz wew. 209 k.groblewicz@mops.halinow.pl
Marzanna Niedzielska wew. 209 m.niedzielska@mops.halinow.pl
 

PRACOWNICY SOCJALNI

Nazwisko i imię pracownika Rejon Kontakt
Katarzyna Wasilewska Brzeziny, Cisie, Hipolitów, Nowy Konik, Stary Konik, Wielgolas Brzeziński, Wielgolas Duchnowski, Żwirówka 22 760 00 84 wew. 206
k.wasilewska@mops.halinow.pl
Prus Aneta Budziska, Chobot, Desno, Długa Kościelna, Długa Szlachecka, Kazimierów, Krzewina, Michałów, Mrowiska, Zagórze 22 760 00 84 wew. 204
a.prus@mops.halinow.pl
Mieszkowska Renata Grabina, Józefin, Królewskie Brzeziny,
Okuniew:
1 Maja
Akacjowa
Chmielna
Cmentarna
Długa
Działkowa
Husarii
Jabłoniowa
Jeździecka
Karowa
Konopnickiej
Kozacka
Krótka
Lipowa
Ogrodowa
Parkowa
Południowa
Projektowana
Sadowa
Sosnowa
Spółdzielcza
Strumykowa
Szkolna
Ułańska
Warszawska
Wesoła
Wiosenna
Wodna
Zacisze
Źródlana

22 760 00 84 wew. 203
r.mieszkowska@mops.halinow.pl

 

Joanna Chazan Halinów,
Okuniew:
Banachowska
Bliska
Daleka
Dolna
Dragonów
Górna
Kaleńska
Koszykowa
Kościelna
Kwiatowa
Leśna
Łąkowa
Miodowa
Mokra
Piwna
Poligonowa
Polna
Postępu
Prosta
Pułtuska
Rattanowa
Rycerza Okunia
Rynek
Słomkowa
Słoneczna
Słowików
Stanisławowska
Stokrotki
Wiklinowa
Zabraniecka
Zielna
Zduńska

22 760 00 84 wew. 205

j.chazan@mops.halinow.pl

Informacje

Liczba wyświetleń: 1797
Utworzono dnia: 27.12.2016

Historia publikacji

  • 13.06.2019 13:30, Karolina Wiśnieska
    Edycja strony: Kontakt
  • 29.03.2019 12:41, Karolina Wiśnieska
    Edycja strony: Kontakt
  • 29.03.2019 12:36, Karolina Wiśnieska
    Edycja strony: Kontakt